Serwis Samochodów Rzeszów SAWAMOT

 Motoryzacja / Opublikowano: 3 miesiące temu przez bartek / Odsłon: 197

Polecamy profesjonalne usługi z zakresu serwisu motocykli, skuterów, motorowerów, quadów oraz samochodów osobowych i dostawczych. Prowadzimy też sklep internetowy z częściami do motocykli, skuterów i quadów.

Nasz serwis motocykli zajmuje się między innymi kompleksowym serwisem opon motocyklowych, przygotowaniem pojazdu do sezonu, naprawami bieżącymi, wymianą części eksploatacyjnych, tuningiem skuterów. Posiadamy profesjonalne urządzenia do wymiany i wyważania opon w motocyklach każdego typu.

W zakresie serwisu samochodowego oferujemy wymianę i naprawę opon, serwis klimatyzacji, układu hamulcowego, wydechowego, wymianę oleju oraz filtrów.

Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym warsztatem, w sprzęt najbardziej renomowanych producentów. Nasi mechanicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i prawdziwi pasjonaci motoryzacji. Swoją pracę traktują jako hobby.

Naszym klientom gwarantujemy korzystne ceny i terminowe wykonanie usługi. Więcej informacji na naszej stronie internetowej http://www.sawamot.pl/

Dane kontaktowe

Sonina 298, ŁańcutPodkarpackie,37-100 503777211 sklep@czescidomotocykli.pl

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *